ThinkPad E14 Gen 3 – przedstawiamy najnowszy dodatek do linii Lenovo

ThinkPad E14 Gen 3 – przedstawiamy najnowszy dodatek do linii Lenovo

Nie brakuje powodów, dla których laptopy Lenovo ThinkPad są popularne wśród użytkowników biznesowych. Ta linia laptopów od dawna podoba się użytkownikom korporacyjnym dzięki wytrzymałej konstrukcji, magnezowej obudowie i typowo doskonałej klawiaturze. Są to także jedne z najbezpieczniejszych laptopów, jakie można kupić, dzięki takim funkcjom, jak czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania. Niektóre modele są nawet wyposażone w zintegrowaną łączność 4G LTE, która zapewnia stały dostęp do Internetu z dala od hot spotów Wi-Fi.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: doskonały laptop do zastosowań biznesowych i nie tylko

Nie brakuje powodów, dla których laptopy Lenovo ThinkPad są popularne wśród użytkowników biznesowychFirma Lenovo odświeżyła serię ThinkPad E, wyposażając ją w najnowsze procesory AMD Ryzen. Nowe modele to 14-calowy ThinkPad E14 Gen 3 i 15-calowy ThinkPad E15 Gen 3. Są one smuklejsze od swoich poprzedników – mają odpowiednio 18 mm (0,7 cala) i 17 mm (0,67 cala) grubości. Waga startowa obu laptopów wynosi nieco poniżej 1,8 kg. Zmiany we wzornictwie przemysłowym są subtelne w porównaniu z poprzednimi generacjami – przede wszystkim Lenovo powiększyło oba touchpady.

W każdym laptopie zastosowano aluminiową obudowę ze wzmocnieniem ze stopu magnezu w kluczowych punktach naprężeń, takich jak miejsce styku zawiasów z korpusem – obszar, który ma tendencję do osłabiania się w wielu notebookach testowanych przez nas od lat, w tym w konkurencyjnych ThinkPadach firmy Lenovo.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: wydajny laptop z dużą liczbą portów

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to 14-calowy laptop z wyświetlaczem Full HD, procesorem AMD Ryzen i grafiką AMD Vega (https://www.kuzniewski.pl/k5168,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e14-gen-3.html). Jeśli chodzi o porty, urządzenie ma trzy porty USB Typu-A, jeden port HDMI, jeden port Ethernet i jedno gniazdo audio. Dostępne są także dwa porty Thunderbolt 4/USB4 Type-C, które zapewniają szybki transfer danych i dostarczanie energii.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to świetna propozycja dla tych, którzy potrzebują zdalnej łączności. Oferuje on wiele funkcji, które sprawiają, że jest idealnym wyborem do zastosowań biznesowych lub osobistych. Jedną z najlepszych rzeczy w tym laptopie jest wbudowana łączność LTE, dzięki czemu zawsze będziesz mieć połączenie bez względu na to, gdzie jesteś. Ponadto bateria działa znakomicie, więc możesz pracować nawet przez 11 godzin, nie martwiąc się o doładowywanie. Klawiatura i touchpad są bardzo czułe i wygodne w użyciu, a ogólna jakość wykonania jest solidna. To nieporównywalnie dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niezawodnego i wyposażonego w wiele funkcji laptopa do zdalnych połączeń

 

Powrót do góry