Precision 15 7560 – interesująca stacja robocza o wielkości tabletu

Precision 15 7560 – interesująca stacja robocza o wielkości tabletu

Urządzenie Dell Precision 15 7560 to laptop, który zapewnia najwyższy poziom wydajności i funkcjonalności (więcej). Posiada 15,6-calowy wyświetlacz, procesor Intel Core Tiger Lake, do 64 GB RAM DDR4, 1 TB HDD, 8-ogniwową baterię i wiele innych. Jakie są korzyści z używania tego urządzenia? Jest to laptop biznesowy o charakterze stacji roboczej, a zatem może być używany do pracy zarówno w domu, jak i w podróży. Cechuje go ponadprzeciętna wytrzymałość oraz bogate wyposażenie sprzętowe.

Dell Precision 15 7560 – czego się spodziewać?

Urządzenie Dell Precision 15 7560 to laptop, który zapewnia najwyższy poziom wydajności i funkcjonalnościKorzystając z urządzenia Dell Precision 15 7560, użytkownik otrzymuje szereg funkcji oraz wysoce zaawansowanego sprzętu do obliczeń na profesjonalnym poziomie. Istnieje wiele aplikacji wymagających potężnego procesora oraz niepowtarzalnej grafiki. Niektórzy użytkownicy mogą potrzebować lepszej matrycy, a inni nacisku na bezpieczeństwo.

Urządzenia omawiane w tym artykule zapewniają zarówno bezpieczne środowisko do zarządzania danymi, jak i oprogramowania dla inżynierów i architektów. Zapewniają użytkownikowi bogaty zestaw podzespołów, takich jak procesor Intel Core Tiger Lake od i7, przez i9, po Xeon. Dodatkowo w kompaktowej obudowie znajduje się potężna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX lub Quadro. Ważnym elementem jest pamięć masowa, która w tym przypadku została zapewniona przez dysk SSD o pojemności 500 – 1000 GB.

Dell Precision 15 7560 posiada wszystko, czego wymaga środowisko biznesowe

Dell Precision 15 7560 to mobilny komputer, który oferuje wysoką wydajność z doskonałymi funkcjami i wydajnością w smukłej i kompaktowej formie. 15-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 w proporcjach 3:2 zapewnia komplet, który sprosta najśmielszym zadaniom.

Produkt wydaje się interesujący, ponieważ stanowi dobre połączenie komputera PC i notebooka. Posiada zestaw portów USB-C, USB 3.0 oraz zabezpieczenia takie jak czytnik linii papilarnych i zasłonka na kamerkę.

Posiada niezbędne funkcje łączności takie jak Bluetooth 5.0, których używasz do drukowania dokumentów i łączenia się z peryferiami.

 

Powrót do góry