Microsoft Surface Laptop 4

Microsoft Surface Laptop 4 jest laptopem należy do laptopów mobilnych (więcej informacji tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5153,laptopy-microsoft-surface-laptop-4.html). Doskonały dla osób pracujący w biurach, uczelniach i w zaciszu domowym. Solidnie zrobione i odpowiednio dobrane podzespoły.

Microsoft Surface Laptop 4 jest laptopem należy do laptopów mobilnychModelem procesora to AMD Ryzen 7 4980U. Ilość pamięci ram wynosi 16 GB. Typ pamięci ram to LPDDR4x. Laptop ma dysk twardy o pojemności 512 GB i jest to typ SDD. Karta Graficzna jest zintegrowana i jest to model AMD Radeon Vega 8. Przekątna Ekranu jest 15,0 cala. Rozdzielczość ekranu to 2496 x 1664 i typ to 2496 x 1664. Ekran jest dotykowy. Nie posiada napędu do płyt DVD, Blue Ray, Blue Ray 3D i dyskietek. Bateria jest Li-Ion. Czas pracy bez stałego zasilania wynosi około 900 minut. W przeliczeniu na godziny wynosi to około 15 godzin czasu pracy. W miejscu myszki touchpad. A klawiatura jest podświetlana. Laptop ma w sobie dwa głośniki, mikrofon, kamerkę 0,92 MPix + IR, wejście mikrofonowe i wejście słuchawkowe. Jest Bluetooth. Internet jest po przez WiFi. Nie ma karty sieciowej wiedz Internetu z tak zwanego z kabla nie będzie dostępne dla tego laptopa. Portów USB w laptopie wynosi dwie sztuki. Nie posiada czytnika linii papilarnych i czytnika Smart Card. Konstrukcja nie jest wzmacniana. Dodatkowym zabezpieczeniem jest układ szyfrowania TPM. Zainstalowany systemem operacyjnym w tym laptopie to Windows 10 Pro. Wymiary sprzętu to 339 mm szerokości, głębokość to 244 mm i na wysokość 15 mm. Waga stanowi 1,54 kg. Czas trwania gwarancji wynosi dwa lata i jest z typu door-to-door.

Laptop jest odpowiedni dla ludzi którzy lubią mieć odpowiedni sprzęt i taki który nie zajmuje sporo miejsca na biurku. Można go zabierać w teren, do kawiarni, na wszelakie spotkania biznesowe, spotkania towarzyskie, do nauki w bibliotece albo iść z nim na wykłady. Zamiennik do zeszytu dla studenta i też jako pomoc dla wykładowcy podczas prowadzenia danego wykładu. Obudowa wygląda ładnie i komplementy są odpowiednio dobrane. Można podłączyć klawiaturę i myszkę. Też można dodawać wszelakie akcesoria jak stacje dokującą, pióro do ekranu. Można wykorzystać do obróbki zdjęć i filmów dla fotografów. Graficy, programiści i informatycy też by korzystali z tego sprzętu. Dla fanów gier komputerowych też mogą spokojnie relaksować się pod czas w grania w gry i byliby spokojni, że laptop będzie odpowiedni do tej rzeczy. Też mogą używać lekarze i psychologowie do używania go w swoich gabinetach. Jest wszechstronny. I do pracy, nauki, kursów i do wszelakiej rozrywki w domu lub po za domem obojętnie co to była za rozrywka.

Powrót do góry