Microsoft Surface Go 2

Microsoft Surface Go 2 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl to druga rewizja świetlnego tabletu, który może zastąpić twojego laptopa. 10.5-calowy ekran i możliwość podpięcia klawiatury sprawia, że ten niepozorny tablet może stać się twoim głównym sprzętem do pracy. Tym co go cechuje jest fakt, że systemem znajdujący się na nowy Surface jest Windows 10 Pro co od razu daje mu przewagę na sprzętem konkurencji, który operuje na mobilnych systemach takich jak Android. Ponieważ dzieki wykorzystaniu Windowsa mamy dostęp do ogromnej bazy oprogramowania w tym tego profesjonalnego, które interesuje najbardziej osoby chcące zamienić swojego niebyt poręcznego laptopa na nowego Surface Go i móc nosić go zawsze ze sobą.

Microsoft Surface Go 2 to druga rewizja świetlnego tabletu, który może zastąpić twojego laptopaZagłębiając, się trochę w specyfikacje tabletu widzimy, że jego sercem jest wydajny procesor Intel Core M3 8100Y, dzięki niemu będziemy mogli korzystać z wymagających rodem z komputerów. W przypadku pamięci RAM widać, że nie poskąpiono, jest jej od 4 do 8 GB w zależności od wybranej konfiguracji sprzętu. Dane przyjdzie nam przechowywać na niezwykle szybkim dysku SSD w standardzie M.2, który zapewni nam bardzo szybką prędkość zapisu oraz odczytu danych. Pojemność tego dysku jest zależna od wybranego wariantu, ale jest to między 64 GB a 128 GB, co biorąc pod uwagę jak wiele danych dziś, przechowujemy w chmurze jest bardzo dobrą wartością.

Ekran 10-calowy, z jakim przyjdzie nam obcować w przypadku nowego Microsoft Surface Go 2 to błyszcząca matryca o rozdzielczości 1920 × 1280 zapewniająca nam bardzo wysoką ostrość ekranu. W żadnym momencie nie musimy się martwić na przykład o to, że będzie widać pojedyncze piksele. Ekran, jest w proporcji 3:2 co sprawia, że jest bardziej kompaktowy i wygodny do korzystania na przykład jako czytnik. Jednak tym, co go wyróżnia to możliwość wykorzystywania go jako laptop, w którego może się przeobrazić po podpięciu klawiatury, które może być też wykorzystywana jako ochrona dla kranu, jednak nie jest to potrzebne, ponieważ ekran jest pokryty wytrzymałym na słuczenia i zarysowania szkłem Gorilla Glass 3.

Powrót do góry