Lenovo V17 G2: najważniejsze cechy taniego ultrabooka

Lenovo V17 G2: najważniejsze cechy taniego ultrabooka

Jakie cechy posiada Lenovo V17 G2 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl? Wysokiej jakości 17-calowy ekran z matrycą TN, wydajny czterordzeniowy procesor Intel Core i7 3,2 GHz, 16 GB pamięci i dysk twardy, który może pomieścić do 2 TB danych. Laptop jest dostarczany z preinstalowanym systemem Windows 10 Pro. Jest on stworzony do pracy z wieloma aplikacjami biznesowymi, takimi jak Microsoft Office i Adobe Creative Cloud. Oprócz tych standardowych funkcji, Lenovo V17 G2 posiada wiele cech zwiększających bezpieczeństwo. To wszystko wraz z ceną 3000 zł sprawia, że jest wart rozważenia jako opcja budżetowa lub wyższa.

Lenovo V17 G2 to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Notebook Lenovo V17 G2 jest atrakcyjny pod względem jakości wykonania oraz deisgnuNotebook Lenovo V17 G2 jest atrakcyjny pod względem jakości wykonania oraz deisgnu. Ten laptop dorównuje niektórym konstrukcjom z najwyższej półki. Jak tego dokonano? Zrezygnowano z takich elementów jak czytnik linii papilarnych i 4 sloty na pamięć RAM. W rezultacie V17 G2 posiada 2 sloty na pamięć RAM mieszczące do 16 GB DDR4-3200 MHz, dysk HDD, dysk SSD, a także czytelny i przejrzysty ekran o dobrych kątach widzenia z matrycą TN. Do dyspozycji użytkownika są dwa porty USB (1x 3.0 i 1x 2.0). To wszystko sprawia, że jest to idealny i atrakcyjny cenowo wybór dla osób, które chciałyby przekształcić zwykły komputer do pracy w centrum multimedialne.

Lenovo V17 G2 pozwala korzystać z wysokiej klasy komponentów i wytrzymałej, przetestowanej konstrukcji. Producent Lenovo wymyślił laptopa, który za cenę poniżej 4 tysięcy złotych jest w stanie zagwarantować high-endowe wyniki. V17 G2 z pewnością ma wygląd i wagę laptopa z wyższej półki. Co więcej, wyposażony został w baterię, która pozwala na 7 godzin czasu pracy. Do podłączenia ekranu zewnętrznego wykorzystać można wejście HDMI. W trakcie połączenia z peryferiami pomocne będzie Bluetooth 5.1, a także Wi-Fi w najnowszym standardzie.

W trakcie komunikacji przydadzą się głośniki stereo (2x 1.5W) oraz kamerka 720p z fizyczną zasłoną Privacy-Shutter. Urządzenie jest kompatybilne ze stacjami dokującymi. Posiada odporną na zalania i podświetlaną klawiaturę wyspową.

 

Powrót do góry