Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 – zaawansowany laptop do biura

Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 – zaawansowany laptop do biura

Co to Lenovo ThinkPad T15 Gen 2?

Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 – www.kuzniewski.pl jest to już kolejna odsłona laptopa z rodziny ThinkPad, posiadająca ekran o przekątnej 15,6 cala. Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 to w głównej mierze laptop, który ma służyć do pracy w biurze. Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 różni się od Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 głównie w kwestii parametrów i nowości jakie zostały wprowadzone, poprzez nowoczesne rozwiązania technologii firmy Intel. Zawsze przed zakupem należy zastanowić się, który laptop będzie do nas bardziej pasował, który posiada więcej cech, które są nam w głównej mierze potrzebne. Szukając laptopa biurowego z pewnością trzeba stanąć na moment i poczytać troszkę na temat Lenovo ThinkPad, gdyż z pewnością możemy upatrzeć tam dla siebie niemałe okazje.

http://laptopix.pl/wp-content/uploads/2022/04/portrait-of-smiling-young-woman-typing-on-laptop-sitting-on-comfortable-sofa-with-cute-small-white-spitz-pet-dog-at-apartment-looking-at-camera-happy-female-freelancer-working-from-home-office.jpgDane techniczne:

 • Pamięć RAM (zainstalowana) – 16GB
 • Dedykowany układ graficzny – Brak
 • Procesor –  Intel Core i5-1135G7
 • Przekątna ekranu – 15.6
 • System operacyjny: Windows 10 Pro
 • Zastosowanie – Biznesowe
 • Rodzina procesora – Intel Core i5
 • Taktowanie procesora (bazowe/turbo) – 2.4 GHz / 4.2 GHz
 • Rozdzielczość – 1920 x 1080 (Full HD)
 • Pamięć karty graficznej – Współdzielona z RAM
 • Pamięć RAM (maksymalna) – 48 GB

Cena Lenovo ThinkPad T15 Gen 2

Cena Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 to dość ciekawe zagadnienie, bowiem ona oscyluje pomiędzy 9000 złotych, a 11000 złotych. Wszystko zależy od tego, jakie parametry posiada dany model z tej serii. Cena jest adekwatna do jakości produktu. Nie każdy może sobie pozwolić na zakupienie laptopa biurowego za 11000 tysięcy złotych, dlatego czasem należy szukać alternatyw, jednakże należy pamiętać, że Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 to produkt jak najbardziej zaufany i nie kupujemy w tym momencie kota w worku, lecz naprawdę solidny produkt.

Najważniejsze cechy Lenovo ThinkPad T15 Gen 2

Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 to produkt solidny, przez co z pewnością możemy liczyć na wiele pozytywnych cech i wiele rzeczy, których w innych laptopach nie ma. Obudowa w  Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 jest niesamowicie wytrzymała. Przy przypadkowym upuszczeniu laptopa żadna część w środku nie powinna zostać zniszczona. Ten model posiada także niesamowicie wygodną, pełnowymiarową klawiaturę numeryczną oraz bogaty zestaw złączy. Za najważniejsze cechy pozytywne tego laptopa jest uważana wygodna klawiatura, Intel Tiger Lake oraz wysokie bezpieczeństwo sprzętu. Reasumując, sprzęt ten jest naprawdę warty zakupu, gdy posiadamy solidną sumę na swój laptop biurowy. Nie ulegnie on szybkiemu zniszczeniu, jest naprawdę praktyczny w użyciu i posiada najnowsze technologię przez co parametry są jeszcze lepsze w porównaniu do innych laptopów.

 

Powrót do góry