Kreatywna stacja robocza Dell Precision 15 3560

Stacja robocza Dell Precision 15 3560 ze strony www.kuzniewski.pl oferuje pełną kreatywności moc, która ma na celu wspierać pracę osób takich jak architekci czy graficy CAD 2D i 3D.

Szereg wprowadzonych przez firmę Dell usprawnień pomogło stworzyć urządzenie o większej mocy roboczej, jak również  mniejsze. Oprócz tego producent postawił na ekologię, wykorzystując do stworzenia komputera bioplastik. Czym jeszcze zaskakuje nowe 15,6-calowe urządzenie? 

Wszechstronne i przyjazne środowisku narzędzie pracy Dell Precision 15 3560

Przedsiębiorstwo Dell postanowiło zadbać o środowisko, w związku z czym model Dell Precision 15 3560 posiada wykonaną z odpadów drzewnych obudowę.

Wykorzystany do tego celu bioplastik to pionierskie rozwiązanie, które stało się priorytetem marki, która do 2030 roku chce, aby ponad połowa jej produktów była wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.

15-calowa stacja robocza z Tiger Lake-U

Zaawansowane rozwiązania mające zapewnić optymalną wydajność podczas specjalistycznej pracy, do której przewidziana została mobilna stacja robocza  Dell Precision 15 3560, zawierają się w  postaci procesorów Intel Tiger Lake. W najwyższej konfiguracji nabyć możemy urządzenie z układami  Intel Core i7-1185G7.

Wysoka funkcjonalność i kultura pracy stacji roboczej Dell Precision 15 3560

Wspierane procesorami graficznymi NVIDIA Quadro T500 urządzenie doskonale odnajdzie się podczas kreatywnych zadań, takich jak projektowanie czy grafika 2D i 3D.

Szczególnie dobrze model ten odnajduje się w przypadku obsługi aplikacji jednowątkowych, natomiast jego uniwersalna charakterystyka pozwala na dużo szerszy zakres, w jakim wykorzystać możemy mobilny komputer Dell Precision 15 3560.

Szerokie spektrum możliwości

Nowa mobilna stacja robocza Dell z 15,6-calowym czytelnym wyświetlaczem oferuje szeroki horyzont, jeśli chodzi o możliwości. Uniwersalny charakter docenią zarówno użytkownicy zajmujący się pracą kreatywną, jak również osoby prowadzące biznesy i potrzebujące sprawnego pomocnika w wykonywaniu codziennych zadań.

 

 

Powrót do góry