HP ZBook Studio G8: wydajny i dobrze zabezpieczony notebook dla kreatywnych

HP ZBook Studio G8: wydajny i dobrze zabezpieczony notebook dla kreatywnych

HP ZBook Studio G8 – Kuźniewski to wydajna stacja robocza z 15,6-calowym wyświetlaczem FHD IPS, dedykowanym układem graficznym (GeForce RTX lub T1200), do 64 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności do 2 TB. Dzięki procesorowi Intel Core i7 lub i9 z ośmioma rdzeniami i pamięci masowej SSD, ta stacja robocza z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami.

Ekran HP ZBook Studio G8 dostępny w dwóch wariantach

ZBook Studio G8 wyposażony jest w 15,6-calowy wyświetlacz FHD IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseliZBook Studio G8 wyposażony jest w 15,6-calowy wyświetlacz FHD IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli. Notebook jest dostępny z opcjonalnym ekranem dotykowym, ale jest to wyposażenie opcjonalne i nie jest wliczone w cenę. Dostępna jest rozdzielczość 3840 x 2160, jasność 400 nitów, kąty widzenia 178 stopni oraz technologia HP DreamColor.

HP ZBook Studio G8 to jedna z najpotężniejszych stacji roboczych na rynku. Może być z łatwością używany jako wydajny laptop do edycji wideo lub stacja robocza dla projektantów.

Wydajność to nie wszystko – HP daje kompletny zestaw portów

HP ZBook Studio G8 to wydajny laptop, ale jedną z jego najbardziej atrakcyjnych cech jest wybór portów. Maszyna ma dwa porty Thunderbolt 3 USB-C, dwa porty USB 3.0, port HDMI, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i gniazdo kart SD. Jest też pełnowymiarowy czytnik kart SD, port eSATA i port Ethernet. Porty USB-C pozwalają na podłączenie urządzeń peryferyjnych zgodnych z ekosystemem USB-C, takich jak zewnętrzne obudowy GPU czy stacje dokujące.

Zabezpieczenia systemu i hardware HP ZBook Studio G8

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, HP ZBook Studio G8 pozwala użytkownikom wybrać sposób, w jaki chcą chronić swoje dane. Urządzenie umożliwia szyfrowanie całego dysku lub tylko wybranych jego części, dzięki czemu dostęp do danych jest możliwy tylko po wprowadzeniu prawidłowego hasła. W urządzeniu HP ZBook Studio G8 zastosowano 256-bitowy algorytm szyfrowania AES (Advanced Encryption Standard).

ZBook Studio G8 jest obecnie dostępny w sklepach. Cena maszyny wynosi przynajmniej 10 tys. zł.

Powrót do góry