HP ZBook Studio G8: bezwzględna konkurencja dla MacBooka Pro

ZBook Studio G8 firmy HP to najnowszy 15,6-calowy laptop, który trafił na rynek, stając w szranki z MacBookiem Pro. Jest to potężna maszyna, idealna dla kreatywnych profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnego urządzenia.

Jakie podzespoły ma HP ZBook Studio G8?

HP ZBook Studio G8 posiada również procesory graficzne NVIDIA T2000 lub RTX 3070, RTX A2000

HP ZBook Studio G8 ze strony sklepu kuzniewski.pl posiada jeden z procesorów marki Intel 11. generacji, do 64 GB pamięci RAM DDR4, do 2 TB pamięci masowej M.2 NVMe PCIe SSD oraz 1 TB pamięci masowej na opcjonalnym dysku SATA 7200 RPM.

HP ZBook Studio G8 posiada również procesory graficzne NVIDIA T2000 lub RTX 3070, RTX A2000. HP ZBook Studio G8 posiada wyświetlacz 4K UHD o rozdzielczości 2880 x 1800 i 100% gamie kolorów Adobe RGB, która jest najwyższa w branży.

HP ZBook Studio G8 posiada również port zasilania Thunderbolt 3 o mocy 45W, który może zapewnić 40W mocy. Z powodzeniem można szybko ładować urządzenia mobilne i inne urządzenia, gdy system jest włączony.

HP ZBook Studio G8 ma 2 porty wejściowe (HDMI, DisplayPort) i 2 wyjściowe (Thunderbolt 3, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm). HP ZBook Studio G8 posiada również 3 porty USB 3 (1 z przodu, 1 z tyłu, 1 z boku).

Lekki i poręczny notebook dla wymagających

W ZBook Studio G8 zastosowano nieco inne podejście niż dotychczas, wykorzystując wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz o dużej liczbie nitów zamiast tradycyjnego panelu LED. Maksymalizuje jakość wytwarzanego światła, poprawiając gamę kolorów i jasność.

Laptop jest lekki jak na 15-calowego laptopa – waży 1,74 kg. Pokrywa jest wykonana ze stopu magnezu i aluminium, dzięki czemu jest wystarczająco wytrzymała, aby utrzymać ciężar laptopa, a jednocześnie wystarczająco cienka, aby odprowadzać ciepło.

HP ZBook Studio G8 jest wyposażony w 8-kanałowy aktywny adapter audio, który zapewnia cztery pełnowymiarowe głośniki oraz mikrofon. Do adaptera można podłączyć dowolny zgodny mikrofon.

HP ZBook Studio G8 jest wystarczająco wszechstronny, aby przetrwać trudne warunki pracy mobilnych profesjonalistów. Jest odporny na upadki, zalania i ekstremalne temperatury.

 

Powrót do góry