HP EliteBook 650 G9 – bardzo dobry, elegancki laptop do pracy

HP EliteBook 650 G9 – bardzo dobry, elegancki laptop do pracy

Laptopy HP EliteBook mają te zalety, które ważne są w laptopach biznesowych. Prezentują się bardzo dobrze. Model 650 G9 pracuje na procesorach Intel Core. Warto znać jego najważniejsze cechy, gdy potrzebne jest urządzenie do pracy. Istotne są też informacje o możliwościach w zakresie konfiguracji.

Elegancki laptop HP klasy biznesowej

Laptopy HP EliteBook mają te zalety, które ważne są w laptopach biznesowychOd razu spodobać się może wygląd tego laptopa. HP EliteBook 650 G9 ma elegancką obudowę o nowoczesnym wyglądzie (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k5437,laptopy-hp-elitebook-elitebook-650-elitebook-650-g9.html). Charakteryzują ją także: jakość wykonania i wytrzymałość. Laptop robi wrażenie sprzętu wysokiej klasy, co może mieć znaczenie dla komfortu pracy z nim. Na pewno będzie miało znaczenie to, co ten laptop umożliwia. Pozwala na szybką, bezproblemową pracę z wymagającymi programami. Podarowano mu nowoczesne i mocne podzespoły. Poza jakością obudowy i wydajnością sprzęt biznesowy ma jeszcze inne cechy charakterystyczne. Te cechy to:

  • energooszczędność,
  • dobrej jakości ekran,
  • wygodna w użytku klawiatura,
  • bardzo dobra komunikacja internetowa,
  • duża ilość złączy,
  • dbałość o bezpieczeństwo danych.

Wszystkie najważniejsze cechy laptopa biznesowego EliteBook 650 G9 posiada. Dlatego jest to jeden z najlepszych laptopów do pracy. Ekran ma przekątną 15,6 cale. To komfortowa jego wielkość, gdy pracuje się z programami biurowymi. Inne ważne informacje o ekranie to: rozdzielczość Full HD i matowa matryca IPS. Klawiatura ma blok numeryczny. W trosce o bezpieczeństwo zapewniono m.in. czytnik linii papilarnych.

Podzespoły i możliwe konfiguracje EliteBook 650 G9

Bezproblemową pracę na wymagających programach gwarantują 10-rdzeniowe procesory Intel Core. Jest 8 GB albo 16 GB pamięci RAM DDR4. Ilość tę można zwiększyć do 64 GB. Na wydajnych dyskach SSD zapewniono 512 GB miejsca na dane. Osoby wybierające laptop HP EliteBook 650 G9 mogą wybierać między różnymi konfiguracjami. Poszczególne modele różnią się rodzajem procesowa oraz ilością pamięci RAM. W urządzeniu są procesory z grupy Intel Core i5 albo Core i7.

Gdy ważne jest, by pracować na sprzęcie, który znakomicie się prezentuje, HP EliteBook jest dobrym wyborem. Gdy ważne jest, by mieć urządzenie, które sprawdzi się w pracy, też to dobra opcja. Mocna obudowa laptopów EliteBook 650 G9 sprawia, że można wziąć je w podróż. 1,74 kg to nie jest dużo. Choć można znaleźć mniejsze i lżejsze laptopy, to tutaj atutem jest ekran o wielkości 15,6 cali. Cena jest na średnim poziomie. Osoby, którym spodoba się ten laptop biznesowy, powinny jeszcze zwrócić uwagę na różne konfiguracje. Sprzęt, który otrzymają, będzie bardzo dobrym narzędziem codziennej pracy.

 

Powrót do góry