Dlaczego Dell XPS 15 9520 będzie dobrą opcją?

Dlaczego Dell XPS 15 9520 będzie dobrą opcją?

Należy mieć świadomość, że obecnie wybór laptopa biznesowego jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż jeszcze kilka lat temu. Na rynku dostępne są zaawansowane rozwiązania renomowanych producentów. Nie jest rekomendowane przed podjęciem decyzji sugerowanie się tylko ceną. Znacznie lepszym parametrem będzie stosunek jakości do ceny. Dlaczego warto postawić na Dell XPS 15 9520 (o którym więcej tutaj: www.kuzniewski.pl)?

Doskonały wyświetlacz

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że użytkownicy doceniają wybitną jakość wszystkich wyświetlanych treści. Nie byłoby to oczywiście możliwe, gdyby nie jasna i bogata w fantastyczne kolory matryca. Z kolei wąskie ramki oraz duża rozdzielczość będą umożliwiały utrzymać produktywność na bardzo wysokim poziomie. Godny uwagi jest fakt, że proporcje ekranu wynoszą 16:10. Dzięki temu na ekranie w danym momencie może znajdować się mnóstwo treści. Nie można zapomnieć, że technologia wyświetlania Eyesafe® pomaga w zredukowaniu niezwykle szkodliwego niebieskiego światła. Jednocześnie zostaną zachowane żywe kolory.

Wydajność

Jest to kolejny aspekt, który sprawia, że mnóstwo przedsiębiorców podejmuje decyzję o zaopatrzeniu się w omawiany model. Producent znalazł idealną równowagę między wielkością urządzenia, a wydajnością. Użytkownicy mogą w ten prosty sposób wykonywać bardzo kreatywne projekty. Graficy mogą dzięki temu tworzyć to, co tak naprawdę kochają. Zadanie będzie ułatwiał procesor Intel® Core™ 12. generacji. Ponadto laptop pozwala nie tylko montować wideo, ale również renderować grafikę zdecydowanie szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Rekomendowane jest wykorzystanie wsparcia sztucznej inteligencji. Pomoże użytkownikowi zarówno w zaprojektowaniu, jak i przekazaniu dzieła w najwyższej możliwej jakości. Godny uwagi jest również fakt, że procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 30 zagwarantuje wydajność, dzięki której graficy będą mogli wyzwolić swój kreatywny geniusz.

Mistrzowskie wykonanie

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dzięki temu, że zostały zastosowane najwyższej możliwej jakości materiały, urządzenie będzie wyróżniało się na tle dostępnych na rynku rozwiązań profesjonalnym i nieskazitelnym wyglądem. Należy mieć świadomość, że producent nie tylko przemyślał, ale również właściwie zaprojektował praktycznie każdy, nawet najdrobniejszy element. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że obudowa jest zarówno lekka, jak i wytrzymała. Nie wszyscy wiedzą, że podpórka na nadgarstki została wykonana z czarnego włókna węglowego. Ogromnym atutem będzie także duży i wygodny panel dotykowy.

Powrót do góry