Czy Dell XPS 15 9520 to najlepszy15-calowy laptop, jaki kiedykolwiek powstał?

Czy Dell XPS 15 9520 to najlepszy15-calowy laptop, jaki kiedykolwiek powstał?

Poprzednia odsłona, model Dell XPS 15 9510 zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko. Zdaniem wielu recenzentów był to najlepszy 15-calowy laptop, jaki mogliśmy znaleźć w sprzedaży. Teraz amerykańskie przedsiębiorstwo wypuściło nowy zaktualizowany model. Czy laptopy Dell XPS 15 9520 (https://www.kuzniewski.pl/k3226,laptopy-dell-xps-xps-15-xps-15-9520.html) również aspirują do miana najlepszych? Bez wątpienia nie zabrakło ulepszeń, które znacząco poprawiają osiągi mobilnej stacji roboczej. Aby poznać wszystkie nowości, zapraszamy do poniższej publikacji.

Wszystko, co poprzednio tylko lepiej. Laptop Dell XPS 15 9520 wciąż jednym z najlepszych

Poprzednia odsłona, model Dell XPS 15 9510 zawiesił poprzeczkę niezwykle wysokoSpoglądając na laptopy Dell XPS 15 9520, niemal od razu można zreflektować się, że mamy do czynienia z urządzeniem premium. Smukła stylowa obudowa wyróżnia się lekkością, natomiast górna pokrywa jest miejscem, w którym osadzony został olśniewający wyświetlacz OLED. 15-calowy ekran okalają najwęższe ramki, jakie spotkać można na rynku.  Dell XPS 15 9520 to laptopy z ekranem dotykowym, choć opcja ta dostępna jest wyłącznie w przypadku wariantów z ekranami UHD+ (3840 x 2400) IPS oraz OLED 3,5K (3456 x 2160). Cały projekt urządzenia zdobią liczne elementy.

XPS 15 9520 – profesjonalna stacja robocza dla projektantów i osób pracujących w branżach kreatywnych

Mobilna stacja robocza Dell XPS 15 9520 nie ukrywa swojego przeznaczenia. To doskonałe laptopy dla grafików, architektów i innych osób związanych z pracą w branży kreatywnej. Z tego też powodu producent zastosował w nowej odsłonie zaktualizowane komponenty. Są nimi m.in. procesory Intel Core 12. Generacji. Zwiększona wydajność, mniejszy pobór energii oraz brak kłopotów z wysokimi temperaturami podczas pracy doskonale spiszą się zarówno w biurze, jak i poza nim. Całości dopełnia grafika w postaci NVIDIA GeForce RTX 3050 lub RTX 3050 Ti. Skorzystać możemy także ze standardowych jednostek zintegrowanych.

Wydajna i wygodna praca w podróży

Osoby spędzające większą część dnia poza biurem, zapewne będą ukontentowane mobilnością modelu Dell XPS 15 9520. Oprócz lekkiej konstrukcji obudowy, urządzenie może pochwalić się klawiaturą wykonaną z włókna węglowego. Po bokach znajdziemy natomiast szereg użytecznych portów, jak chociażby USB-C z obsługą Thunderbolt 4 funkcją Power Delivery. Najwyższa jakość przejawia się także pod postacią:

  • Wi- Fi 6E oraz Bluetooth 5.2
  • przestronny touchpad i jedna z najlepszych klawiatur w swojej klasie
  • wbudowana kamera internetowa
  • czytnik linii papilarnych  oraz funkcja Windows Hello.

Reasumując, zaktualizowane laptopy Dell XPS 15 9520 to kolejny krok ku perfekcyjnemu narzędziu pracy w branży kreatywnej. Większa wydajność, lekkość oraz wielofunkcyjność pozwalają urządzeniu aspirować do wysokich miejsc w rankingach i walczyć o miano jednego z najlepszych laptopów biznesowych.

 

 

 

Powrót do góry