Nowy Asus ExpertBook – model B1 B1500 z podzespołami Intel

Nowy Asus ExpertBook – model B1 B1500 z podzespołami Intel

Laptop Kuźniewski – Asus ExpertBook B1 B1500 to laptop, który oferuje wiele udogodnień. Jest cienki, lekki, posiada kamerę HD oraz mocny modem lte.

Mocna specyfikacja Asus ExpertBook B1 B1500

Laptop Asus B1500 to cienki i lekki 15-calowy laptop z kamerą HD i mocnym modemem lteLaptop Asus B1500 to cienki i lekki 15-calowy laptop z kamerą HD i mocnym modemem lte. Urządzenie waży 1,73 kg, ma mniej niż 2 cm grubości i jest wyposażone w pełnowymiarową klawiaturę wewnątrz, która ułatwia korzystanie z niego w podróży. Można go złożyć w zaledwie kilka sekund, aby zmieścić się w dowolnej torbie lub walizce.

Asus B1 ma kartę graficzną Intel Iris XE, procesor Intel Core 11. generacji i dysk SSD. Dysk ten można rozbudować do większego, podczas gdy pamięć RAM i rozmiar ekranu są ustalone odpowiednio na 40 GB pamięci RAM i 15-calowej matrycy ips full hd.

Ten laptop jest idealny dla tych, którzy potrzebują wykonywać wiele zadań w podróży. Jest wyposażony we wszystkie porty, w tym gniazda 3,5 mm, dzięki czemu można go bezproblemowo łączyć z innymi urządzeniami, takimi jak monitory zewnętrzne lub słuchawki.

Ten laptop Asusa został stworzony z myślą o profesjonalistach. Posiada szeroką gamę portów, które mogą być używane do różnych celów i jest kompatybilny z szeroką gamą systemów operacyjnych i systemów operacyjnych.

Dodatkowe informacje na temat mobilnego komputera

Laptopy Asus ExpertBook B1 B1500 mają następujące porty:

  • Czytnik kart SD
  • 3 porty USB typu A
  • Gniazdo RJ45
  • Gniazdo słuchawkowe
  • Gniazdo zasilania
  • port HDMI
  • Port USB C, port VGA.

Asus wprowadził szereg funkcji bezpieczeństwa, które wykraczają poza tradycyjny model. Czytnik linii papilarnych zapewnia bezpieczne logowanie, a zasłona kamery internetowej zapobiega nieuprawnionemu dostępowi do aparatu laptopa. Ponadto ich system szyfrowania TPM zapewnia ochronę przed kradzieżą danych w przypadku zgubienia lub kradzieży laptopa. Posiadają również wzmocnioną konstrukcję, co zapewnia stabilność, bezawaryjność i trwałość.

 

 

Powrót do góry