Niezniszczalny notebook Milbook R15

Milbook R15 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5366,laptopy-milbook-r15.html) jest bardzo ekstremalnym notebooków. W sprzęcie tym zostały zastosowane jedynie niezawodne oraz sprawdzone procesory Inter Core 8 (www.intel.pl). Procesory te są generacji Kaby Lake R. Czym się one wyróżniają? Ich charakterystycznymi cechami jest efektywność energetyczna, a także ogólna wysoka wydajność. Nie sposób, omawiając ten sprzęt, wspomnieć o zintegrowanego układzie graficznemu Inter UHD Graphics, dysku SSD, 16 GB RAM lub 8 GB RAM.

W laptopie tym jest także wbudowany moduł WiFi 6, który odpowiada za bezprzewodową komunikację. Dodatkowo urządzenie może zostać wyposażone w modem LTE, jak i odbiornik LTE. Standardem jest Bluetooth 4.2. W tym notebooku mamy także do czynienia ze sporą ilością portów oraz złączy. Konkretnie znajdziemy w nim:

Milbook R15 jest bardzo ekstremalnym notebooków

  • 1 x złącze zasilania,
  • 1 x LAN RJ45,
  • 1 x audio jack,
  • 1 x SC Card,
  • 1 x Serial Port RS232,
  • 1 x SIM Card,
  • 1 x POGO 5pin,
  • 1 x HDMI,
  • 1 x USB 2.0,
  • 2 x USB 3.2 Gen1 Type A.

Niezwykle trwały notebook

Notebook może się pochwalić ekranem IPS o przekątnej 15,6 cala FULL HD. Nad ekranem widzimy kamerę internetową, która ma z kolei rozdzielczość 2 MP. Milbook R15 można używać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie przeszkadza mu temperatura w przedziale od -20 stopni Celsjusza do 60 stopni Celsjusza. Nie jest mu także straszna wilgotność na poziomie od pięciu procent do dziewięćdziesięciu pięciu procent.

Niesamowicie wytrzymała konstrukcja tego notebooka oraz wszystkie zabezpieczenia mogłyby świadczyć o tym, że jest on przesadnych rozmiarów. Nic bardziej mylnego. Notebook waży 3,3 kilograma, a jego wymiary to 397 x 271 x 37 milimetrów. Notebook posiada także wbudowaną baterię, która to służy podtrzymywaniu działania urządzenia na jakieś trzydzieści minut na czas zmiany akumulatora wymiennego. Jego pojemność wynosi 6300 mAh. Na tym notebooku można pracować do ośmiu godzin.

Trwałość tego laptopa nie jest wyssana z palca. Trwałość jest potwierdzona certyfikatem IP 65, certyfikatem MIL-STD 810G, a także obudową ze stopów magnezu i aluminium. Nie sposób nie zwrócić uwagi na klawiaturę, która jest odporna na zalania, zaślepki na porty, ergonomiczną rączkę do przenoszenia, łatwo i szybko wyjmowane dyski i bateria, a także na zawiasy, które są także podwyższonej wytrzymałości.

Tenże laptop można nazwać prawdziwym „terminatorem” pośród innych laptopów dostępnych w sklepach. Każda osoba marząca o niezawodnym i niezniszczalnym sprzęcie, powinna właśnie postawić na tenże model.

Powrót do góry