Microsoft Surface Go 2 dla Ciebie

Jeżeli poszukujesz sprzętu, który będzie w stanie, zastąpić twojego laptopa to świetnie trafiłeś. W poniższym tekście chciałbym opowiedzieć o nowym tablecie firmy Microsoft. Mowa tutaj o modelu Microsoft Surface Go 2 (https://www.kuzniewski.pl/k4839,tablety-microsoft-surface-go-2.html), który niedawno zadebiutował na runku. Jest to już druga generacja świetnego tabletu przygotowanego z myślą o użytkowniku biznesowym. Tym, co charakteryzuje ten sprzęt, jest wysoka wydajność na tle innych tabletów z tej kategorii. Ważnym czynnikiem, który stanowi o jego wyjątkowości, jest to zastosowany w nim system. Którym jest Windows 10 Pro. System, który zwykle spotykamy na komputerach tutaj, został zaimplementowany w 10-calowym tablecie. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli pracować w takim samym oprogramowaniu jak na naszych laptopach czy komputerach stacjonarnych. Co otwiera ogromne możliwości dla osób, które chcą pracować mobilnie. Ten tablet w dużym stopni wspiera te aspiracje nie tylko dzięki systemowi operacyjnemu, ale też wykorzystanych podzespołach.

Jeżeli poszukujesz sprzętu, który będzie w stanie, zastąpić twojego laptopa to świetnie trafiłeśOgólna bryła urządzenia jest smukła i przedstawia urządzeni z biznesowym sznytem. Jednak to, co znajdziemy w środku naprawdę robi wrażenie. Wydajny i energooszczędny procesor został dostarczony przez firmę Intel w postaci procesora Core M3 8100Y będące sercem komputera. Pamięć RAM to oszałamiające 8 GB, czyli wartość będąca nawet w komputerach jest czymś akceptowalnym. Świetną decyzją przy konstrukcji tego komputera było zastosowanie dysku SSD w standardzie M.2, ponieważ zapewnia on najwyższą prędkość zapisu oraz odczytu danych z dysku. Przestrzeń dyskowa nie jest największą, ponieważ w zależności od wybranej konfiguracji wynosi od 64 do 128 GB, jednak jeżeli zastanowimy się nad tym jak wiele danych dzisiaj jest przechowywanych w dyskach w chmurze to te wartości stają się naprawdę sensowne. W szczególności, że jest to urządzenie naprawdę przystępne cenowo.

Korzystać z urządzenia możemy klasycznie jak z tabletu, wygodę podczas takiego korzystania zapewnia zastosowany format ekrany, którym jest 3:2. Jednak po podpięciu klawiatury tablet szybko zmieni się w kompaktowy 10-calowy laptop.

Powrót do góry