Mały laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 13x dla mobilnych

Mały laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 13x dla mobilnych

Lekki i stylowy laptop Lenovo ThinkBook 13x (https://www.kuzniewski.pl/k5289,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-13x.html) należy do ultramobilnych narzędzi pracy skierowanych do osób dynamicznych i pozostających w ruchu przez większość czasu. 13,3-calowy ekran, przemyślany projekt obudowy oraz spisująca się na co dzień wydajność sprawiają, że jest to model, który z powodzeniem może konkurować z laptopami pozostałych marek.

Laptopy Lenovo ThinkBook 13x, które warto kupić do pracy mobilnej

Laptopy Lenovo ThinkBook 13x to interesująca alternatywa dla urządzeń, takich jak MacBook czy laptopy Microsoft SurfaceMałe i cienkie laptopy cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, wystarczy torba do laptopa, aby wygodnie i bez obaw przemieszczać się po mieście czy zabrać w podróż ten niewielkich rozmiarów sprzęt. Dodatkowo na wysoką mobilność modelu Lenovo ThinkBook 13x wpływają takie elementy jak niskonapięciowe procesory oraz żywotna bateria.

Laptopy podobne do MacBooka i Microsoft Surface

Laptopy Lenovo ThinkBook 13x to interesująca alternatywa dla urządzeń, takich jak MacBook czy laptopy Microsoft Surface. Wysoka jakość wykonania ultraprzenośnych komputerów Lenovo w połączeniu z efektywnością zastosowanych podzespołów sprawiają, że omawiany model nie ma się czego wstydzić na tle konkurencji.  13-calowiec chińskiego producenta, może śmiało podjąć rywalizację o tytuł najbardziej mobilnego urządzenia w tej grupie.

Małe laptopy bez kompleksów, czyli Lenovo ThinkBook 13x

13,3-calowy ekran pozwala wyświetlać obraz w rozdzielczości WQXGA, a więc 2560×1600 oferując przy tym bardzo dobrą jasność, co pozwala na komfort korzystania z laptopa na zewnątrz. Oprócz tego Lenovo ThinkBook 13x posiada:

  • nowoczesne procesory Intel Core i 5 oraz i7 z rodziny Tiger Lake
  • ekran dotykowy
  • system Windows 11.

Czy Lenovo ThinkBook 13x to dobre laptopy?

Laptopy biznesowe Lenovo ThinkBook 13x z pewnością wyróżniają się na tle licznej w tej kategorii konkurencji, tym samym stanowiąc interesującą alternatywę. Kompaktowa obudowa wykonana z dbałością o zachowanie wysokiej jakości, a także podzespoły gwarantujące moc pozwalającą na swobodę pracy, zwłaszcza poza biurem czy domem. Jeżeli interesują nas cienkie i małe laptopy, to jest to model, którego kandydaturę warto rozważyć. 

Powrót do góry