Lenovo V17 G2: notebook, który zadebiutował ponadprzeciętną konfiguracją

Lenovo V17 G2: notebook, który zadebiutował ponadprzeciętną konfiguracją

Lenovo V17 G2 (https://www.kuzniewski.pl/k5203,laptopy-lenovo-ibm-essential-lenovo-v17-g2.html) debiutuje jako jeden z najlepiej skonfigurowanych notebooków pod względem wydajności do ceny. Z sugerowaną ceną detaliczną 3500 zł, ta konstrukcja może konkurować z modelami z wyższej półki cenowej. Dzięki procesorowi Intel (lub AMD), dyskowi półprzewodnikowemu oraz pamięci operacyjnej DDR4 3200 MHZ, laptop może pracować w zawrotnym tempie. Ogromny ekran o przekątnej 17,3 cala i w technologii TN sprawia, że ten mobilny komputer jest zdecydowanym faworytem wśród profesjonalistów, którzy muszą wykonywać zadania szybko i sprawnie. Przy jego dużych rozmiarach, czasie pracy na baterii do 8 godzin i wadze 2,2 kg nie dziwi fakt, że jest on tak chętnie wybierany – pozwala odnaleźć się w produkcji filmów wideo lub w wymagającym edytorze.

Lenovo V17 G2 – notebook o dużych wymiarach o wadze 2,2 kg

Laptop Lenovo V17 G2 wyposażony został w ekran Full HD (1920 x 1080)Pierwszą rzeczą, którą widać po pierwszym zetknięciu się z Lenovo V17 G2, jest jego rozmiar. Ma ekran o przekątnej ponad 17 cali, przez co jest wygodnym narzędziem pracy. Jest nieco cięższy od V15 i V14, ale nadal to jedynie 2,2 kg. To interesująca równowaga: V17 G2 jest na tyle lekki, że można go bez problemu nosić w jednej ręce. Wygląd V17 G2 bardziej przypomina MacBooki Apple niż standardowe urządzenia z Windowsem. Teksturowana obudowa sprawia, że wygląda niezwykle ładnie, a klawiatura wyspowa z podświetleniem nadaje kolorystycznego wyrafinowania. Lenovo V17 G2 wyróżnia się z tłumu.

Ekran FHD, Windows 10 i kluczowe elementy specyfikacji

Laptop Lenovo V17 G2 wyposażony został w ekran Full HD (1920 x 1080). To atrakcyjna i opłacalna opcja dla tych, którzy chcą zastąpić swój starzejący się laptop najnowszymi komponentami od AMD z serii Ryzen lub Intel 11 gen. Komputer mobilny dostarczany jest z preinstalowanym systemem Windows 10 Pro, a liczne oprogramowanie i funkcje sprzętowe sprawiają, że laptopy z serii V zapewniają bezpieczeństwo w trakcie pracy. V17 G2 posiada port USB 3.0, USB 2.0 oraz szybkie Wi-Fi. Dzięki wyposażeniu w moduł TPM 2.0 można zaszyfrować i bezpiecznie przechowywać swoje dane.

 

Powrót do góry