Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 sprawia, że praca staje się przyjemnością

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 sprawia, że praca staje się przyjemnością

Lenovo sukcesywnie dostarcza kolejne modele laptopów, tym samym szczelnie wypełniając swoim sprzętem każdą lukę, jaka pojawia się na rynku komputerów konsumenckich.

Kuzniewski – Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 to kolejna propozycja marki, która w IV kwartale 2020 r. miała 27% udziału w rynku. Nowy superszybki laptop działający w oparciu o platformę Intel Evo dostarcza jeszcze więcej funkcjonalności niż kiedykolwiek.

Ultralekki 14-calowy laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9

14-calowy ultracienki i ultralekki laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 wyposażony został w szereg aktualizacji. Dotknęły one zarówno obszar obudowy, jak również możemy odnaleźć je w środku komputera.

W przypadku obudowy Lenovo zdecydowało się na przeprojektowanie pewnych elementów. Tym samym oddając w ręce swoich klientów sprzęt jeszcze cieńszy i lżejszy niż kiedykolwiek.

Oparty o platformę Intel Evo

Intel Evo jest platformą, w zgodzie z którą współpracują laptopy klasy Premium. Nie mogło więc zabraknąć go na wyposażeniu  Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9.

Sama platforma gwarantuje maksymalną wydajność w codziennym korzystaniu z urządzenia, zaś za dostarczenie efektywnej mocy odpowiadają potężne podzespoły.

Szybkie i zapewniające moc procesory Intel Tiger Lake, wspomagane zintegrowaną grafiką Iris Xe są gwarancją doskonałej responsywnej i przyjemnej pracy.

Moc i mobilność klasy Premium

Dzięki szeregowi ulepszeń, Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 jest jednym z najciekawszych opcji wśród 14-calowych laptopów biznesowych klasy Premium.

Pełen werwy, którą zapewniają mu nowoczesne rozwiązania, a także usprawniony system wentylacji dodatkowo poprawia wydajność i pozwala na wielogodzinną intensywną pracę.

Najwyższa jakość

Należący do najwyższej linii ThinkPadów, X1 Carbon Gen 9 to najwyższej klasy jakość wykonania i wytrzymałość potwierdzona szeregiem testów, w tym również tych o standardzie wojskowym.

Dodatkowo szereg gotowych do wykorzystania złączy, jak chociażby Thunderbolt 4 oraz ułatwiające połączenie z siecią technologie łączności WiFi 6.

Wszystko to powoduje, że Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 jest jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji, jeśli chodzi o laptopy biznesowe.

 

 

Powrót do góry