Lenovo ThinkPad T14 Gen 3

Kuzniewski.pl – Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 to notebook korporacyjnej linii marki Lenovo. Został stworzony dla profesjonalistów, jak i do celów rozrywkowych. Jego wielofunkcyjność zapewnia przede wszystkim ogromna ilość pamięci RAM, o możliwości rozbudowania jej. Długie działanie baterii umożliwia pracę z każdego miejsca. Jedno naładowanie może wystarczyć na cały dzień użytkowania. Z systemem głośników z technologią tłumienia szumów Dolby Audio™ i Dolby Voice® oraz czternastocalowym wyświetlaczem, sprawdzi się idealnie do oglądania filmów, czy słuchania ulubionych podcastów. Co ciekawe, do 2003 roku notebooki ThinkPad były jedynymi certyfikowanymi laptopami używanymi przez NASA. To potwierdza wytrzymałość sprzętu, gdyż musiał on przejść przez wymagające testy, takie jak ogień, odporność na promieniowanie czy zmiany ciśnienia.

W czasach, kiedy nasze dane osobowe są udostępniane na wielu stronach internetowych, warto zadbać o ich szczególną ochronę. Technologia ThinkShield, w którą został wyposażony ThinkPad, umożliwia szczególne zabezpieczenie poufnych informacji, oraz kontrolę dostępu do nich w sposób biometryczny. Ciekawą propozycją jest możliwość włączenia filtra PrivacyGuard. Wystarczy wcisnąć klawisz F12 (możliwe jest przypisanie tej funkcji innym klawiszom) i momentalnie ekran ściemnia się do tego stopnia, że tylko osoba siedząca bezpośrednio przed nim, będzie w stanie zobaczyć treść wyświetlaną na ekranie. Nie ma to większego wpływu na komfort osoby pracującej. Oprócz tego, notebook posiada przesłonkę na kamerę, która zapewnia dodatkowe poczucie komfortu.

Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 to notebook korporacyjnej linii marki Lenovo

Rewelacyjny do pracy zdalnej

Notebook ma wbudowane dwa mikrofony dalekiego zasięgu, oraz kamerę HD, bądź Full HD, co zdecydowanie usprawnia wideokonferencje. Posiada podświetlaną klawiaturę, co ułatwia intuicyjne pisanie w każdym świetle. Jest wyposażony w punkt dotykowy TrackPoint oraz panel dotykowy Touchpad, które umożliwiają pracę bez myszki. Notebook jest lekki, jego waga zaczyna się od 1,36 kilograma. Jest więc świetną opcją na wykonywanie zawodu w podróży, zwłaszcza przy częstym przemieszczaniu się samolotem, gdzie wymagana waga bagażu bywa ograniczona.

W trosce o naszą planetę

Przy tworzeniu poszczególnych części składniowych, takich jak komora baterii, czy obudowa głośnika wykorzystano tworzywa uzyskane w procesie recyklingu odpadów trudnych do przetworzenia i niepowszechnie używanych. Potwierdzają to liczne certyfikaty ekologiczne. Takie działanie ogranicza powstawanie kolejnych odpadów i pozytywnie wpływa na wizerunek marki.

Powrót do góry