Lenovo ThinkPad L14 Gen 3

Marka Lenovo posiada w swojej ofercie wiele interesujących modeli laptopów. Jeden z nich to laptop ThinkPad L14 Gen 3. Model ten ma 14 cali przekątnej i bardzo dobrą rozdzielczość: 1920 x 1080 pikseli. Ponadto wyróżnia się od także wieloma innymi wartym uwagi cechami. Warto bliżej przyjrzeć się temu laptopowi.

Najważniejsze informacje o laptopie Lenovo ThinkPad L14 Gen 3

Model Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 to bardzo dobry biznesowy notebook (https://www.kuzniewski.pl/k5466,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l14-gen-3.html), który został zaprojektowany w taki sposób, żeby sprawdzał się idealnie podczas codziennej pracy zarówno w biurze, jak i w dowolnym innym miejscu. Jego ekran ma przekątną 14 cali, co pozwala na komfortową i wygodą pracę. Dodatkową zaletą jest wyspowa klawiatura, a także duży gładzik.

Laptop Lenov ThinkPad L14 Gen 3 jest też bardzo wydajny dzięki zastosowaniu w niej mocnego procesora Intel Alder Lake i AMD Ryzen 5005U. Nowoczesne technologie pozwalają zaoszczędzić sporo energii przy jednoczesnej optymalizacji zadań.

Dużą zaletą tego modelu jest także bardzo solidne wykonanie, a także elegancka stylistyka i trwała, przemyślana konstrukcja, która przetrwa naprawdę sporo czasu.

Pozostałe dane techniczne

Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 wyróżnia się także innymi cechami, dzięki którym wybija się na tle innych modeli. Pamięć RAM wynosi 16 GB (https://pl.wikipedia.org/wiki/RAM). Pozytywnym elementem jest także matowa matryca, która jest przyjemniejsza dla oczu i pozwala na bardziej komfortowe korzystanie z komputera na zewnątrz czy przy mocnym świetle słonecznym.

Laptop Lenovo posiada też bardzo zaawansowaną kartę graficzną Intel Iris Xe Graphics oraz kartę dźwiękową Realtek ALC3287. Oba te elementy pozwalają na oglądanie filmów czy słuchanie muzyki na najwyższym poziomie. Sprzęt posiada także nowoczesną kamerę na podczerwień, a także wygodną przesłonę kamery zapewniającą bezpieczeństwo i intymność.

Oczywiście do modelu Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 posiada w zestawie zasilacz oraz szczegółową instrukcję. Gwarancja wynosi 12 miesięcy. Do dodatkowych udogodnień należy także podświetlana klawiatura, która ułatwia pracę w ciemności oraz czytnik linii papilarnych, który zabezpiecza przed korzystaniem z laptopa przez inne osoby do tego niepowołane, a także wszystkie podstawowe złącza, umożliwiające połączenie się z różnymi sprzętami i gadżetami.

Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen to bardzo nowoczesny, warty uwagi model, który idealnie nadaje się do pracy oraz nauki. Posiada on wiele udogodnień, które podnoszą komfort użytkowania i wychodzą na przeciw oczekiwaniom użytkowników.

Powrót do góry