Lenovo ThinkBook 13s G4 i ThinkBook 14s G4 – nowe laptopy z średniej półki

Lenovo ThinkBook 13s G4 i ThinkBook 14s G4 – nowe laptopy z średniej półki

Wiemy, że zastanawiacie się nad wyborem nowego laptopa, a może dopiero rozpoczynacie swoją przygodę ze sprzętem przenośnym. W dzisiejszym artykule skupimy się na dwóch interesujących propozycjach średniej półki – Lenovo ThinkBook 13s G4 i od Kuźniewski ThinkBook 14s G4. Oba modele łączą w sobie dobre parametry, estetyczny design oraz rozsądną cenę. Czy są to laptopy wartościowe? Zapraszamy do lektury!

Lenovo ThinkBook 13s G4 i ThinkBook 14s G4 – nowe, ciekawe laptopy z średniej półki

Lenovo ThinkBook 13s G4 to nowy, ciekawy laptop z średniej półki.

Lenovo ThinkBook 13s G4 to nowy, ciekawy laptop z średniej półki. Jest lekki i poręczny, a jednocześnie wyposażony w wydajny procesor i dużą baterię. Ma też ciekawy design i dobrą jakość wykonania. Lenovo ThinkBook 14s G4 to kolejny ciekawy laptop z średniej półki. Jest większy niż 13s G4, ale również lekki i poręczny. Wyposażony jest w wydajny procesor i dużą baterię, a także ma ciekawy design i dobrą jakość wykonania.

Warto się im przyjrzeć!

Lenovo ThinkBook 13s G4 to kolejna generacja notebooków przeznaczonych dla biznesu. ThinkBook 14s G4 to natomiast jego większy brat, który może się pochwalić nieco większymi rozmiarami i dodatkowymi funkcjami. Oba modele łączy lekkość i elegancki design. Lenovo ThinkBook 13s G4 waży zaledwie 1,3 kg, a jego grubość to zaledwie 15,9 mm. Jest wyposażony w 13-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD. Podobnie jak poprzednia generacja, ma on matową powierzchnię, która sprawia, że jest bardziej odporny na zarysowania. Lenovo ThinkBook 14s G4 jest nieco większy i cięższy od swojego młodszego brata – waży 1,5 kg i ma grubość 17 mm. Ma również 14-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD. Podobnie jak w przypadku 13-tki, jest on matowy, co sprawia, że jest bardziej odporny na zarysowania.

Dobre laptopy w atrakcyjnych cenach

Lenovo ThinkBook 13s G4 i ThinkBook 14s G4 to dobre laptopy w atrakcyjnych cenach. Oba modele są lekkie, mają dobrą baterię i ładne wyświetlacze. Jedyne, co można im zarzucić, to brak portu Thunderbolt3. ThinkBook 13s G4 jest nieco mniejszy i lżejszy od 14s G4. Ma też trochę lepszą baterię. Jest też tańszy o około 200 złotych.

ThinkBook 14s G4 ma większy wyświetlacz i jest nieco cięższy od 13s G4. Jest też droższy o około 200 złotych.

Sprawdź, co oferują!

Lenovo ThinkBook 13s G4 to lap top przeznaczony dla biznesmenów ceniących sobie lekkość i mobilność. Jest wyposażony w 12,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Podzespołami napędzającymi są procesor Intel Core i5 8 gen oraz 8 GB pamięci RAM. Bateria ma pojemność 50 Wh i według producenta wystarcza na 8 godzin pracy.

Lenovo ThinkBook 14s G4 to kolejna propozycja dla osób poszukujących lekkiego i poręcznego laptopa do pracy. Jest on wyposażony w 14-calowy ekran o rozdzielczości Full HD. Podzespołami napędzającymi jest procesor Intel Core i7 8 gen oraz 16 GB pamięci RAM. Bateria ma pojemność 52 Wh i według producenta powinna wystarczyć na 10 godzin pracy.

 

Powrót do góry