Lenovo spełnia obietnice dotyczące trwałości, wydajności i przenośności modelu ThinkPad E14 Gen 3

Lenovo spełnia obietnice dotyczące trwałości, wydajności i przenośności modelu ThinkPad E14 Gen 3

ThinkPad E14 Gen 3 firmy Lenovo to 14-calowy laptop biznesowy z dużą liczbą portów, opcjonalną łącznością LTE i wytrzymałością MIL-STD 810G. Jest bardzo dobrze dopracowanym systemem roboczym. Testowany model był wyposażony w procesor AMD Ryzen, do 24 GB pamięci RAM, dysk półprzewodnikowy M.2 512 GB. NVMe PCIe (z możliwością rozbudowy do 2 TB), wyświetlacz IPS Full HD, stalowoszare wykończenie pokrywy i korpusu.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: specyfikacja, którą trzeba znać

Kuźniewski – Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to laptop klasy średniej z kilkoma funkcjami z wyższej półki. Jest napędzany przez procesor AMD Ryzen i ma od 8 do 24 GB pamięci RAM. Pamięć masowa to dysk SSD o pojemności 256 GB (do 2TB), a bezpieczeństwo zapewnia czytnik linii papilarnych. Wyświetlacz to 14-calowy panel IPS o rozdzielczości 1080p, a kamera internetowa obsługuje nagrywanie wideo 720p.

ThinkPad E14 Gen 3 firmy Lenovo to 14-calowy laptop biznesowy z dużą liczbą portów, opcjonalną łącznością LTE i wytrzymałością MIL-STD 810GLenovo ThinkPad E14 Gen 3: doskonała maszyna dla nowoczesnego pracownika

ThinkPad E14 Gen 3 firmy Lenovo ma wiele portów do wyboru w zależności od potrzeb. Dostępne są trzy porty USB typu A, z których dwa obsługują funkcję zawsze włączonego ładowania. Do przesyłania obrazu służy jeden port HDMI 1.4 oraz jeden DisplayPort++ przez USB Typu-C. Na koniec, do przesyłania danych i rozbudowy, jest jeden port Thunderbolt 4 z funkcją power delivery i DisplayPort, a także czytnik kart SD obsługujący standardy UHS-II.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: pozostań w kontakcie bez względu na to, gdzie jesteś

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to wydajny i wszechstronny notebook, który oferuje wyjątkową wydajność, produktywność i łączność. Laptop posiada również technologię 802.11ax Wi-Fi 6, która zapewnia szybkie i niezawodne połączenia bezprzewodowe. Dodatkowo ThinkPad E14 Gen 3 zawiera obsługę stacji dokujących Thunderbolt 4 oraz sieci komórkowych 5G (opcjonalnie).

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: najbezpieczniejszy z dotychczasowych laptopów

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 wyposażono w szereg funkcji zabezpieczeń, które dbają o bezpieczeństwo Twoich danych i urządzenia. Obejmują one biometrię – wykorzystanie odcisku palca lub twarzy do odblokowania urządzenia, moduł TPM 2.0 do szyfrowania, funkcję Inteligentnego Zapobiegania Śledzeniu, która wykorzystuje uczenie maszynowe do ochrony przed zagrożeniami internetowymi i wiele innych. Można także włączyć samoregenerujący się BIOS Lenovo, który automatycznie wykrywa i naprawia uszkodzone pliki bez konieczności interwencji użytkownika.

 

Powrót do góry