Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 AMD: doskonały wybór zarówno do zastosowań biznesowych, jak i osobistych

Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 AMD: doskonały wybór zarówno do zastosowań biznesowych, jak i osobistych

ThinkPad E14 firmy Lenovo to 14-calowy notebook biznesowy, który wyróżnia się czarną, matową obudową z czerwonymi akcentami. Testowany system jest wyposażony w procesor AMD Ryzen, 16 GB pamięci RAM i dysk półprzewodnikowy PCIe M.2 NVMe o pojemności 512 GB. Lenovo oferuje ThinkPada E14 w kilku różnych konfiguracjach. Wygląd zewnętrzny laptopa jest skromny; nie ma tu żadnych krzykliwych świateł, ale na noc jest podświetlana klawiatura. Zamiast tego znajdziemy tu prostą czarną konstrukcję z czerwonymi akcentami na pokrywie i wokół gładzika.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: Laptop przyszłości

ThinkPad E14 firmy Lenovo to 14-calowy notebook biznesowy, który wyróżnia się czarną, matową obudową z czerwonymi akcentamiJedną z najlepszych rzeczy w Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 jest to, że jest bardzo lekki i przenośny (o czy także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5168,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e14-gen-3.html). Waży jedynie 1,6 kg i ma 14-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920×1080. Procesor to AMD Ryzen. Na pokładzie znajduje się przynajmniej 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej. Ma też obsługę Thunderbolt 4 do podłączania urządzeń zewnętrznych. Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest fakt, że czas pracy na baterii wynosi aż 11 godzin.

Po lewej stronie obudowy znajduje się port USB Typu-C, który obsługuje Thunderbolt 4 do przesyłania danych i ładowania, a także dwa porty USB 3 Typu A i jedno złącze HDMI. Po prawej stronie obudowy znajduje się port USB3, oraz czytnik kart SD.

Jakość wykonania tego laptopa jest na tyle dobra, że może wytrzymać kilka drobnych uderzeń i rozlanych płynów, które nie spowodują żadnych uszkodzeń. Mimo że jest zbudowany z myślą o biznesie, nie jest ciężki.

Dostępny jest pełen pakiet zabezpieczeń: skaner linii papilarnych, migawka kamery, gniazdo blokady Kensington.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: najbardziej skomunikowany laptop

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to świetny laptop dla tych, którzy potrzebują możliwości łączenia się z siecią w pracy lub szkole z dowolnego miejsca. Wbudowana obsługa WiFi i LTE zapewnia, że zawsze będziesz mieć połączenie, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu, czy w podróży. A jeśli potrzebujesz wydrukować dokumenty lub uzyskać dostęp do plików przechowywanych w sieci, funkcje zdalnego połączenia E14 Gen 3 ułatwiają to z dowolnego miejsca.

ThinkPad E14 Gen 3 jest wyposażony w najnowocześniejszy system oszczędzania energii, który pomaga przedłużyć żywotność baterii laptopa. Gdy urządzenie nie jest używane, wbudowany czujnik automatycznie przełącza je w tryb uśpienia. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas podróży lub pracy w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych. Innowacyjna technologia RapidCharge firmy ThinkPad pozwala na naładowanie urządzenia do 80% w ciągu zaledwie jednej godziny. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, możesz mieć pewność, że Twój ThinkPad E14 gen. 3 będzie miał wystarczająco dużo energii, aby kontynuować pracę.

 

Powrót do góry