Laptop, który spełni każdą potrzebę – funkcje Lenovo ThinkBook 14 G4 

Laptop, który spełni każdą potrzebę – funkcje Lenovo ThinkBook 14 G4 

Najnowszy laptop od Lenovo, ThinkBook 14 G4, to doskonałe połączenie wydajności i poręczności. Dzięki smukłej konstrukcji ważącej zaledwie 1,4 kg i wyposażonej w 14-calowy ekran IPS o rozdzielczości FHD, urządzenie to posiada wszystkie specyfikacje potrzebne do codziennej pracy w podróży.

Do jakiego celu najlepiej sprawdza się Lenovo ThinkBook 14 G4?

Bez względu na to, czy chodzi o przeglądanie stron internetowych, czy o uruchamianie wielu programów jednocześnie, ten ultrabook poradzi sobie z tym z łatwością dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core w połączeniu z maks. 40 GB pamięci RAM, która zapewnia płynną pracę wielozadaniową, a także dużą ilością miejsca na dysku SSD o pojemności 512 GB, dzięki czemu nie musisz się martwić o brak miejsca na dysku podczas zapisywania dużych plików.

Najnowszy laptop od Lenovo, ThinkBook 14 G4, to doskonałe połączenie wydajności i poręczności

Wyposażony jest w mobilny procesor Intel 12. generacji Alder Lake o prędkości od 1300 MHz do 4400 MHz w trybie Turbo. Zapewnia błyskawiczną wydajność, która jest regulowana przez zmienne taktowanie w zależności od wykonywanych zadań. Dodatkowo posiada dysk SSD w ramach szybszej od zwykłych dysków HHD pamięci. Ma tez zintegrowaną grafikę Intel Iris Xe, która z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Ponadto laptop ten obsługuje do 40 GB pamięci RAM DDR4, dzięki czemu masz do dyspozycji mnóstwo mocy podczas pracy z zaawansowanymi aplikacjami lub korzystania z wielu programów jednocześnie.

Lenovo ThinkBook 14 G4 od Kuźniewski posiada dwa gniazda audio, dzięki czemu możesz z łatwością podłączyć słuchawki lub głośniki. Jest wyposażony w szeroką gamę portów, które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika. Zawiera trzy porty USB 3.0 do szybkiego przesyłania danych, port HDMI do podłączania monitorów i projektorów, a także port Thunderbolt, który oferuje błyskawiczną prędkość do 40 Gb/s. To zestaw, który umożliwia łatwe podłączenie urządzeń zewnętrznych, takich jak dyski twarde lub inne urządzenia peryferyjne.

Co wprowadza Lenovo ThinkBook 14 G4 w zakresie bezpieczeństwa?

Wraz z systemem Windows 11 dołączonym do tego komputera, Lenovo wprowadza także potężne narzędzia, które pomagają chronić przed atakami złośliwego oprogramowania, zachowując jednocześnie doskonały poziom wydajności na wielu urządzeniach. Jednym z przykładów jest funkcja Device Guard, która pozwala na dostęp do urządzenia tylko zaufanym aplikacjom ze zweryfikowanych źródeł – co oznacza, że złośliwe oprogramowanie może zostać powstrzymane, zanim jeszcze dotrze do użytkownika. Osoby szukające dodatkowej ochrony mogą skorzystać z laptopów Lenovo ThinkBook 14 G4 wyposażonych w nowo udoskonalone opcje logowania biometrycznego, takie jak czytnik linii papilarnych lub technologia rozpoznawania twarzy, aby nikt poza upoważnionym personelem nie miał do nich dostępu.

 

Powrót do góry