Idealny pomocnik w biznesie. Toshiba Dynabook Portege X30W-J z certyfikatem Intel Evo

Idealny pomocnik w biznesie. Toshiba Dynabook Portege X30W-J z certyfikatem Intel Evo

Toshiba Dynabook Portege X30W-J (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5102,laptopy-toshiba-dynabook-portege-portege-x30w-portege-x30w-j.html) jest efektem połączenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych ukierunkowanych na dostarczenie możliwie najbardziej funkcjonalnego urządzenia użytkownikom biznesowym.

Solidne rozwiązania pod kątem zastosowanych podzespołów w zestawieniu z maksymalną mobilnością w rezultacie tworzą interesujący model klasy Premium, o którym mowa poniżej.

Toshiba Dynabook Portege X30W-J z certyfikatem Intel Evo

Wysokie wymagania stawiane przed laptopami segmentu biznesowego owocują tym, że producenci prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku modelu Toshiba Dynabook Portege X30W-J będącego odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się standardów.

Dostosowany do wymagających standardów

Zaimplementowane w urządzeniu podzespoły to najnowsze rozwiązania, które uzyskały certyfikat współpracy z platformą Intel Evo. W praktyce oznacza to, że laptop jest w stanie sprostać dużym wymaganiom  stawianym przed nim każdego dnia.

Niezawodny konwertowalny laptop biznesowy Toshiba Dynabook Portege X30W-J należy do biznesowej klasy Premium, której użytkownicy wymagają szczególnych osiągów.

Biznesowy ultrabook z Intel Core 11. generacji

Za sprawne działanie urządzenia odpowiadają najnowsze procesory Intel Core 11. generacji, czyli Intel Tiger Lake U. Wysoka wydajność wspierana przez układ graficzny Intel Iris Xe Graphics oraz do 16 GB pamięci RAM w rezultacie tworzy wysoce responsywne narzędzie pracy biurowej.

Dodatkową funkcjonalność zapewnia 13,3-calowy ekran z panelem dotykowym, za pomocą którego nawigowanie i wykonywanie zadań staje się jeszcze łatwiejsze i precyzyjne.

Niska waga i wytrzymałość

Dużą zaletą modelu Toshiba Dynabook Portege X30W-J  jest jego niska waga, który wynosi niespełna 1 kg, a także wysoka wytrzymałość obudowy.

Urządzenie jest więc doskonale przysposobione do przenoszenia i pracy poza domem czy biurem. Choć komputer w jednej chwili jesteśmy w stanie przekształcić w tablet, to inżynierowie nowego Dynabooka nie zapomnieli o wyposażeniu urządzenia w wygodną klawiaturę wraz z  komfortowym i dokładnym gładzikiem.

 

 

Powrót do góry