HP Elite Dragonfly G2 dla wymagających użytkowników

HP Elite Dragonfly G2 (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k5119,laptopy-hp-elite-elite-dragonfly-g2.html) bez wątpienia sprawdzi się w pracy dla wymagających użytkowników. Druga generacja urządzenia waży około kilograma, jest bardzo lekka i z łatwością można ją przenieść z jednego miejsca na drugie. To wyżej wymienione urządzenie konwertowalne klasy premium z całą pewnością zaspokoi potrzeby osób, które na pierwszym miejscu stawiają jakość. Komputery z serii HP Elite Dragonfly G2 zaprojektowane są między innymi z porządnego magnezu, dlatego są bardzo lekkie ale i jednocześnie niezwykle wytrzymałe.

HP Elite Dragonfly G2 z dotykowym ekranem IPS

Urządzenia z wyżej wymienionej serii wyposażone są w elegancki, dotykowy ekran. Posiada on przekątną wynoszącą 13,3 cali. Warto zauważyć, iż matryca pokrywa 86 % powierzchni całego urządzenia. Warto wiedzieć, że laptop ten jest zabezpieczony specjalistycznym, wzmocnionym szkłem Corning Gorilla Glass. Dzięki temu jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz ogólną eksploatację. Charakteryzuje się on stosunkowo niewielkimi rozmiarami.

Komputer od HP o wadze mniejszej niż 1 kg

Na wyposażeniu urządzeń znajdują się 2 funkcjonalne złącza Thunderbolt 4. Dostępne jest na pokładzie także wejście USB 3.1 Gen 1. Natomiast z pomocą złącza HDMI, komputer może łączyć się z innymi urządzeniami. Użytkownicy mogą komunikować się z innymi, poprzez funkcjonalne łącze słuchawkowe. Jest ono przydatne również podczas telekonferencji. Komputery umożliwiają także komunikację poprzez kartę Wi-Fi 6. Dotykowa matryca pozwala na intuicyjne poruszanie się po komputerze. To udogodnienie jest kompatybilne z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10 Professional. Karta graficzna Intel Iris Xe Graphics zapewnia doskonałe parametry. W drodze podsumowania warto pamiętać, iż HP Elite Dragonfly G2 wyposażony jest w:

  • podświetlaną klawiaturę,
  • energooszczędny procesor,
  • Windows 10 Professional,
  • czytnik linii papilarnych,
  • błyszczącą matrycę IPS,
  • zintegrowany chipset,
  • procesor Intel Core i5 1135G7.
Powrót do góry