Fujitsu LifeBook U9312 – optymalne laptopy dla biznesu

Fujitsu LifeBook U9312 – optymalne laptopy dla biznesu

Fujitsu LifeBook U9312 ze sklepu internetowego Kuzniewski.pl to najnowsza seria mobilnych, biurowych laptopów uznanej firmy Fujitsu. Jest ona następczynią bardzo ciepło przyjętej serii Fujitsu U9311 i, podobnie jak ona, skierowana jest przede wszystkim do wymagających użytkowników poszukujących biznesowych laptopów najwyższej klasy.

Jakie cechy charakterystyczne posiada Fujitsu LifeBook U9312?

Fujitsu U9312 to przede wszystkim laptop bardzo mobilny, a przy tym wytrzymały i odporny

Fujitsu U9312 to przede wszystkim laptop bardzo mobilny, a przy tym wytrzymały i odporny. Omawiana generacja laptopów od Fujitsu oferuje także bardzo wytrzymałą baterię, dzięki której ze sprzętu tego można korzystać w dowolnym miejscu. Lekka i cienka konstrukcja laptopa sprawia, że jest on niezwykle wygodny w transporcie, a ponadto warto dodać, że sprzęt ten zaopatrzony został w szereg narzędzi umożliwiających kontrolę prywatności i bezpieczeństwa użytkownika. Urządzenia z serii Fujitsu U9312 posiadają baterię pozwalającą na nawet 12 godzin pracy, a ponadto wspierają również funkcję szybkiego ładowania, dzięki której można korzystać z niego bez obaw o aktualną pojemność baterii.

Specyfikacja techniczna serii Fujitsu LifeBook U9312

Urządzenia z serii Fujitsu U9312 dostępne są w kilku różnych wariantach, różniących się od siebie parametrami technicznymi.

Różnice widać już jeśli chodzi o system operacyjny, na którym opiera się urządzenie. Użytkownicy mają bowiem do swojej dyspozycji notebooki oparte na Windows 10 Pro, Windows 11, lub też Windows 11 Pro. Oczywiście, najwięcej uwagi producent poświęca urządzeniom zaopatrzonym w Windows 11 Pro,

Jeśli chodzi o dysk twardy urządzenia, dostępnych jest również kilka wariantów. Wszystkie notebooki z serii Fujitsu U9312 udostępniają dysk SSD, niemniej jednak jego pojemność zależeć będzie od wybranego modelu. W ofercie dostępne są propozycje z dyskami twardymi o pojemności od 256 HB do 2 TB.

Procesor zastosowany w tych urządzeniach jest naprawdę wysokiej klasy. Mowa bowiem o  dziesięciordzeniowych modelach Intel iCore i5-1245U oraz -1235U, w obu przypadkach wyróżniających się taktowaniem o częstotliwości nawet 4.4 GHZ. Najlepszy wariant laptopa z omawianej serii zaopatrzony został natomiast w procesor intel iCore i7–1265U o taktowaniu wynoszącym aż 4.8Ghz. Ten procesor również wyposażony jest aż w 10 rdzeni.

W każdej wersji laptopy z serii Fujitsu U9312 zaopatrzone zostały w solidny wyświetlacz o przekątnej 13.3 cala, czyli około 33.8 centymetra.

Waga urządzenia wynosi ok. 885 gram, natomiast jego wymiary to 307/197/15.5 mm.

Tak konkretna specyfikacja sprawia, że laptopy Fujitsu LifeBook U9312 świetnie sprawdzą się w każdym biurze.

Powrót do góry