Fujitsu Esprimo P5011 – biurowy komputer przyszłości!

Fujitsu Esprimo P5011 – biurowy komputer przyszłości!

Zastanawiacie się, jakie będą najnowocześniejsze rozwiązania przyszłości, jeśli mówimy o komputerach przeznaczonych do pracy typowo biurowej? Opinii jak zwykle jest wiele, ale uważne obserwacja tego, co dzieje się aktualnie na rynku informatycznych pozwalają wysnuć szacunkowe teorie, których prawdopodobieństwo sprawdzenia się jest niezwykle wysokie. Jako reprezentant komputerów biurowych optymalnie dostosowanych do wytężonej pracy w środowisku office najczęściej wymieniany jest model Fujitsu Esprimo P5011 (https://www.kuzniewski.pl/k5455,desktopy-fujitsu-esprimo-esprimo-p5011.html). Już dziś warto mieć tę nazwę w pamięci, ponieważ specjaliści IT przyznają, że właśnie to rozwiązanie najbardziej zrewolucjonizuje dotychczasowy tryb pracy stacjonarnej.

Fujitsu Esprimo P5011 – dlaczego właśnie on?

Osoby zatrudnione w biurach są odpowiedzialne m.in. za tworzenie dokumentów, projektowanie materiałów graficznych, składanie zamówień czy obsługę zaawansowanych programówPrzyczyn, przez które model Fujitsu Esprimo P5011 jest szczególnie polecanym rozwiązaniem w biurach, można dopatrywać się w wielu zaletach. Wystarczy wspomnieć o:

  • 4 – rdzeniowym procesorze
  • 3 – letniej gwarancji na cały sprzęt 
  • uniwersalności w pracy, z tego komputera może z powodzeniem korzystać zarówno księgowa jak i zatrudniony w firmie grafik komputerowy
  • solidnej i bardzo wytrzymałej obudowie
  • kompatybilności z innymi urządzeniami typu tablet, smartfon czy też ładowarki do drobnych sprzętów mobilnych
  • obszernym systemie dyskowym, gdzie do wykorzystania mamy aż ponad 250 GB.

Fujitsu Esprimo P5011 – cała dokumentacja firmy na jednym dysku?

Tak! Przy dzisiejszych możliwościach technicznych jest to jak najbardziej możliwe! Nie trzeba już gromadzić danych na wielu sprzętach funkcjonujących obok siebie. Wszystkie dokumentacje i pliki pomieszczone na jednym dysku eliminują wszelkie nieporozumienia oraz typowo urzędniczy bałagan, na który skarżą się właściwie wszyscy przedsiębiorcy. Komputer samoistnie reaguje na przepracowanie, automatycznie przechodzi w stan spoczynku oraz efektywnie przechodzi do stanu aktywnej pracy.

Powrót do góry