Dlaczego warto postawić na HP ProBook 450 G9?

Dlaczego warto postawić na HP ProBook 450 G9?

Model HP ProBook 450 G9 (https://www.kuzniewski.pl/k5448,laptopy-hp-probook-probook-450-probook-450-g9.html) jest w najprostszym możliwym ujęciu laptopem klasy biznes cechującym się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Dlaczego warto zdecydować się na zakup wspomnianego urządzenia?

Urządzenie stworzone z myślą o hybrydowym stylu pracy

Nie ma większego znaczenia czy pracownicy danej firmy będą w danym momencie oddaleni od siebie o kilka kilometrów, czy znajdowali się w tym samym pomieszczeniu. Istnieje bowiem możliwość zbliżenia ich od siebie za pomocą odpowiednich narzędzi gwarantujących otwartość, a także produktywność interakcji. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wąska ramka przyczyni się do optycznego powiększenia ekranu. Z kolei stosunkowo lekkie materiały aluminiowe przyczyniły się do tego, że użytkownicy nie będą mieli większych problemów z przenoszeniem eleganckiego urządzenia.

Wydajność

Należy mieć świadomość, że produkt został wyposażony przez producenta w rozszerzalną i szybką dwukanałową pamięć SODIMM, wiele opcji kart graficznych, a także najnowszy procesor Intel®. Klienci biznesowi mogą dzięki temu cieszyć się doskonałą wydajnością nawet wtedy, gdy będą spędzali bardzo dużo czasu przed laptopem.

Mnóstwo funkcji w nowoczesnej konstrukcji

Warto wiedzieć, że kompaktowa i lekka konstrukcja omawianego urządzenia będzie gwarantowała użytkownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale również wydajność i trwałość. Jak wiadomo, klienci biznesowi bardzo często muszą przemieszczać się z laptopem od biurka do domu czy sali konferencyjnej. Laptop może być bardzo łatwo rozbudowany przez użytkowników. 

Doskonała ochrona przez HP Wolf Security

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że HP Wolf Security for Business będzie gwarantował solidną ochronę przed różnego rodzaju współczesnymi zagrożeniami od systemu BIOS po przeglądarkę.

Możliwość pracy praktycznie w każdym miejscu

Godny uwagi jest fakt, że niezawodna i bardzo szybka łączność bezprzewodowa z obsługą standardu Wi-Fi 6E będzie pozwalała użytkownikom na pracę nawet w najbardziej zatłoczonych sieciach bezprzewodowych. Osoby, które będą zainteresowane rozszerzeniem możliwości łączności, a także zwiększeniem bezpieczeństwa, będą miały możliwość dodania szybkiej sieci WWAN CAT16 za pomocą zewnętrznej karty SIM.

Bardzo smukła konstrukcja

Należy mieć świadomość, że użytkownicy nie będą mieć żadnych problemów z przenoszeniem urządzenia. Warto zaznaczyć, że bardzo wytrzymała obudowa została wykonana z aluminium. Ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również stosunkowo małe rozmiary. Z kolei wąska ramka umożliwia zainstalować większy ekran o współczynniku proporcji ekranu do obudowy, który będzie wynosił 87%.

Powrót do góry