Dell Precision 15 7560: jaką specyfikację ma kolejny przedstawiciel serii?

Dell Precision 15 7560: jaką specyfikację ma kolejny przedstawiciel serii?

Dell Precision 15 7560 – Kuźniewski to mobilna stacja robocza z wyższej półki, która łączy w sobie to, co najlepsze z liderów rynku komputerów stacjonarnych i notebooków. Jej wartość leży nie tylko w wysokowydajnym sprzęcie, ale także w innowacyjnych i unikalnych zastosowaniach, takich jak dedykowane karty graficzne, ekrany wysokiej rozdzielczości z korzystną gęstością pikseli, nowoczesne procesory od Intela i bogate wyposażenie w postaci nowoczesnych portów oraz ponadprzeciętnej łączności Wi-Fi oraz LTE.

Jakie są specyfikacje Dell Precision 15 7560?

Dell Precision 7560 jest gotowy do analizowania ogromnych zbiorów danych oraz niecodziennych obliczeńNowa generacja sprzętu opracowana przez firmę Dell z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, z łatwością radzi sobie z codziennymi zadaniami. Dell Precision 15 7560 to nowy członek będący następcą poprzednika 7550. Nowy produkt to najlepsza stacja robocza dla osób, które muszą tworzyć wysokiej jakości treści oraz pracować z zaawansowanym oprogramowaniem.

Dell Precision 7560 jest gotowy do analizowania ogromnych zbiorów danych oraz niecodziennych obliczeń. Jest to idealne rozwiązanie dla inżynierów, którzy muszą prowadzić masowe projekty z zakresu uczenia maszynowego czy projektowania wielowymiarowego. Został zaprojektowany, aby wspierać środowisko przetwarzania w chmurze, a także inne aplikacje wymagające szybkości i mocy.

Notebook Dell Precision to doskonały wybór dla wielu profesjonalistów, którzy muszą wykonywać swoją pracę z dokładnością i szybkością nieosiągalną dla żadnego innego typu notebooka. Ma procesory w wersji Intel Tiger Lake od i7, przez i9, aż do kultowego Xeona. Obecne na pokładzie karty graficzne są jeszcze mocniejsze niż w poprzedniej generacji. Do wyboru są takie opcje jak NVIDIA Quadro T1200 oraz jedna z czterech opcji RTX: A2000, A3000, A4000 bądź A5000.

Co warto wiedzieć o wprowadza Dell Precision 15 7560?

Produkt został dostosowany do potrzeb osób, które potrzebują skutecznej komunikacji biznesowej. Do dyspozycji jest kilka rzeczy, które nie zmieniły się zbytnio z biegiem czasu, jak na przykład USB-C oraz złącza Thunderbolt. Obecny jest czytnik linii papilarnych, kamerka HD oraz zestaw autorskich zabezpieczeń.

 

Powrót do góry